Vláknobeton

Vláknobeton, díky přidání vláken do betonové směsi, zvyšujeme  životnost a představujeme  udržitelnější alternativu k tradičnímu betonu.

Zvýšená životnost: Vláknobeton  poskytuje vyšší odolnost proti praskání, trhlinám a deformacím. To znamená, že konstrukce z vláknobetonu bude mít delší životnost než konvenční betonové konstrukce.

Redukce potřeby údržby: Díky zvýšené pevnosti a odolnosti proti trhlinám vyžaduje vláknobeton méně údržby. To přináší úspory nákladů a snižuje potřebu časté opravy a obnovy konstrukce.

Odolnost vůči agresivnímu prostředí: Vláknobeton je schopný lépe odolávat agresivním prostředím, jako je například vliv chemikálií nebo mořské vody. Tím je zajištěna vyšší trvanlivost konstrukce i v náročných podmínkách.

Udržitelnost: Použití vláknobetonu může přispět ke zvýšení udržitelnosti stavebnictví. Zvýšená životnost a snížená potřeba údržby znamenají nižší spotřebu materiálů a energie v průběhu životního cyklu konstrukce. Vláknobeton tak může přispět k celkovému snížení environmentálního dopadu stavebních projektů.

Vláknobeton je tedy vhodnou volbou pro konstrukce, které vyžadují vyšší životnost a odolnost. Díky snížené potřebě oprav a udržby představuje udržitelnější alternativu k tradičnímu betonu a přispívá ke snižování environmentálního dopadu stavebnictví.

 

 

1 položek celkem
Durus Easyfinish
Durus Easyfinish
Pouze pro přihlášené
499 Kč

Monofilamentní syntetické vlákno optimalizující únosnost betonu

DURUSASYFINISH
Ekologická odpovědnost
EKOLOGICKÁ
ODPOVĚDNOST
INOVACE
INOVACE
Kvalita
KVALITA
Orientace na zákazníka
ORIENTACE
NA ZÁKAZNÍKA
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.