Ha-Be PP Makrovlákna

Kód: 309
499 Kč
Skladem

Ha-Be PP-Makrovlákno je makrovlákno pro syntetické vyztužení betonu a potěru. Ha-Be PP-Makrovlákno optimalizuje mechanickou únosnost betonu a minimalizuje vznik smršťovacích trhlin. Protože syntetická vlákna netvoří korozi, výrazně se prodlužuje životnost betonů (a to i v mořském prostředí)

Detailní informace

Ekologická odpovědnost
EKOLOGICKÁ
ODPOVĚDNOST
INOVACE
INOVACE
Kvalita
KVALITA
Orientace na zákazníka
ORIENTACE
NA ZÁKAZNÍKA

Detailní popis produktu

Makrovlákno Ha-Be PP
Syntetické makrovlákno pro optimalizaci mechanické nosnosti

 

OBLASTI POUŽITÍ
Ha-Be PP-Makrovlákno je makrovlákno pro syntetické vyztužení betonu a potěru. Ha-Be PP-Makrovlákno optimalizuje mechanickou únosnost betonu a minimalizuje vznik smršťovacích trhlin. Protože syntetická vlákna netvoří korozi, výrazně se prodlužuje životnost betonů (a to i v mořském prostředí). Kromě toho PP makrovlákna Ha-Be zlepšují požární odolnost betonů.

Oblasti použití PP makrovláken Ha-Be jsou:
prefabrikované prvky
Vrchní betony
Dopravní plochy a parkoviště
Základy a monolitické podlahové desky
Potěry

Makrovlákna Ha-Be PP jsou neutrální ke všem typům cementu a jsou kompatibilní se všemi plnivy a příměsemi. Vlákno chrání míchací a zpracovatelské nástroje před opotřebením.

ÚČINNOST
Makrovlákno Ha-Be PP výborně disperguje a snadno se rozděluje ve třech rozměrech. Makrovlákno optimalizuje statickou únosnost betonu, zlepšuje jeho pevnost v tlaku a ohybu i tažnost.

Makrovlákno Ha-Be PP způsobuje rovnoměrné rozložení smršťovacího napětí ve ztvrdlém betonu, a tím zabraňuje vzniku trhlin.

DÁVKOVÁNÍ NEBO SPOTŘEBA
Doporučené rozmezí dávkování 1 - 10 kg/m3.

Syntetická vlákna mohou ovlivnit konzistenci betonu a obsah vzduchu v čerstvém betonu. Před použitím je nutné provést provozní zkoušky.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.